O nás

Vlasy-levne.cz je firma založená v Brně-Řečkovicích, dodávající již řadu let kvalitní vlasové produkty koncovým zákaznicím i profi salonům. Nabízíme pouze vysoce kvalitní 100% lidské vlasy za nízké ceny. Vlasy k prodloužení nabízíme v mnoha odstínech, délkách, gramážích a strukturách. Naše vlasy k prodloužení jsou populární u zákazníků především proto, že pomáhají proměnit vzhled během několika minut. Můžeme Vám pomoci dosáhnout krásných dlouhých vlasů z Vašeho krátkého účesu.

 

Specializujeme se na clip in prodloužení vlasů, které šetrně dodá Vašemu účesu délku a objem. Vybírat můžete také z permanentních metod prodloužení vlasů – prodloužení vlasů keratinem, micro ring vlasy a tape metoda. Vlasy na všechny tyto metody jsou 100% lidské v prémiové REMY kvalitě, je u nich tedy omezeno nežádoucí cuchání. Příčesky, které nejsou určeny k permanentní aplikaci mají snadnou údržbu a připnout je zvladnete bez pomoci kadeřníků.

 

Zákaznice, které si nejsou jisté výběrem barvy, mohou poslat na náš mail foto svých vlastních vlasů a my jim obratem doporučíme vhodný odstín.


Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka, kterého upřednostňujeme nad vším ostatním.

 

Chcete-li kvalitní produkty a perfektní zákaznický servis, vyberte si náš eshop www.vlasy-levne.cz

 

Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli cítit se skvěle a sebevědomě s dlouhými sexy vlasy.

 

Vlasy-levne.cz

Sibiřská 55

62100 Brno

Česká republika

 

Otevírací doba kamenné prodejny a salonu: Po-Pá: 9:00 - 18:00

 

tel: (+420) 776 605 477

www: www.vlasy-levne.cz

email: info@vlasy-levne.cz

 

Zákaznický servis, objednávky a další informace

Obraťte se na nás přes kontaktní formulář, nebo přímo e-mail či telefonicky. Náš tým zákaznické podpory bude odpovídat na jakékoliv Vaše dotazy. 

Přijímáme karty

platitipti